MICROSOFT A10-120N1A Power AC Adapter 12V 9.6A 120W MICROSOFT12V9.6A115W-2holes-100-127V
Qty.
  • Item Name:NewMICROSOFT12V9.6A115W-2holes-100-127V
  • InPut:100-127V~3.29A,47-63Hz
  • Adapter Output Voltage: 12V
  • Adapter Output Current: 9.6A
  • Adapter Power: 120W
  • Adapter Plug Size: 2holesmm
  • Weight( Adapter only ) :542g
  • Dimension( L x W x H ):170.50 x 73.00 x 51.30mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Note:Note: Input AC: 100-127V~3.29A 47-63Hz, Output DC: 5Vsb 1A