MICROSOFT 1540 Power AC Adapter 12V 16.5A 198W MICROSOFT12V16.5A198W-100-127V-2holes
Qty.
  • Item Name:NewMICROSOFT12V16.5A198W-100-127V-2holes
  • InPut:100V-127V~4.8A,50/60Hz
  • Adapter Output Voltage: 12V
  • Adapter Output Current: 16.5A
  • Adapter Power: 198W
  • Weight( Adapter only ) :1142g
  • Dimension( L x W x H ):213.00 x 76.70 x 54.10mm