MICROSOFT 12V 9.6A AC/DC Adapter MICROSOFT12V9.6A115W-1hole-100-127V
Qty.
  • Item Name:NewMICROSOFT12V9.6A115W-1hole-100-127V
  • Adapter Output Voltage: 12V
  • Adapter Output Current: 9.6A
  • Adapter Power: 120W
  • Adapter Tip Note: 1 Tip
  • Weight( Adapter only ) :540g
  • Dimension( L x W x H ):170.50 x 73.00 x 51.30mm
  • Condition: Seller Refurbished - Tested
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x MICROSOFT12V9.6A115W-1hole-100-127V Laptop AC Adapter
  • 180 Days Warranty!
    30-Days Money Back!
    Low Price
    Fast Shipping!
    Compatible Part Numbers:
    12V 9.6A AC Adapter, XBOX E AC Adapter,
    • Model:
      [MICROSOFT 12V 9.6A AC/DC Adapte]
    • 9444 Units in Stock
    MICROSOFT 12V 9.6A AC/DC Adapter MICROSOFT12V9.6A115W-1hole-100-127V Tips
    1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
    2. 2. When using the MICROSOFT 12V 9.6A AC/DC Adapter MICROSOFT12V9.6A115W-1hole-100-127V adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
    4. 4. Do not leave the MICROSOFT 12V 9.6A AC/DC Adapter MICROSOFT12V9.6A115W-1hole-100-127V AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.