MEDION ERAZER BEAST X30 Power AC Adapter 19.5V 16.9A 330W CHICONY19.5V16.92A330W-5.5x2.5
Qty.
MEDION ERAZER BEAST X30 Power AC Adapter 19.5V 16.9A 330W CHICONY19.5V16.92A330W-5.5x2.5mm
  • Item Name:NewCHICONY19.5V16.92A330W-5.5x2.5mm
  • InPut:100-240V~50/60Hz 4.4A
  • Adapter Output Voltage: 19.5V
  • Adapter Output Current: 16.9A
  • Adapter Power: 330W
  • Adapter Plug Size: 5.5 x 2.5mm
  • Adapter Tip Mote: 5.5x2.5mm a Round Hole
  • Weight( Adapter only ) :1110g
  • Note:This is an OEM replacement AC adapter The power reaches 330W
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x CHICONY19.5V16.92A330W-5.5x2.5mm Laptop AC Adapter