MEDION AKOYA E6232 Power AC Adapter 19V 3.42A 65W FSP19V3.42A65W-5.5x2.5mm
Qty.
  • Item Name:NewFSP19V3.42A65W-5.5x2.5mm
  • InPut:100-240V 1.5A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 19V
  • Adapter Output Current: 3.42A
  • Adapter Power: 65W
  • Adapter Plug Size: 5.5 x 2.5mm
  • Weight( Adapter only ) :230g
  • Dimension( L x W x H ):107.90 x 46.20 x 30.20mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x FSP19V3.42A65W-5.5x2.5mm Laptop AC Adapter