MEANWELL GS120A24-R7B Power AC Adapter 24V 5A 120W MEANWELL24V5A120W-5.5x2.5mm
Qty.
  • Item Name:NewMEANWELL24V5A120W-5.5x2.5mm
  • InPut:100-240V~1.4A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 24V
  • Adapter Output Current: 5A
  • Adapter Power: 120W
  • Adapter Plug Size: 5.5 x 2.5mm
  • Weight( Adapter only ) :560g
  • Dimension( L x W x H ):166.83 x 77.6 x 40.41mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x MEANWELL24V5A120W-5.5x2.5mm Laptop AC Adapter