LITEON PA240001CK Power AC Adapter 24V 5A 120W LITEON24V5A120W-kodak-5.5x2.5mm
Qty.
  • Item Name:NewLITEON24V5A120W-kodak-5.5x2.5mm
  • Adapter Output Voltage: 24V
  • Adapter Output Current: 5A
  • Adapter Power: 120W
  • Adapter Plug Size: 5.5x2.5mm
  • Dimension( L x W x H ):147x62x42mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x LITEON24V5A120W-kodak-5.5x2.5mm Laptop AC Adapter