LITEON PA-1221-06 Power AC Adapter 19.5V 11.28A 220W LITEON19.5V11.28A-7.4x5.0mm
Qty.
  • Item Name:NewLITEON19.5V11.28A-7.4x5.0mm
  • InPut:100-240V~50-60Hz 4.0A
  • Adapter Output Voltage: 19.5V
  • Adapter Output Current: 11.28A
  • Adapter Power: 220W
  • Adapter Plug Size: 7.4x5.0mm
  • Weight( Adapter only ) :1330g
  • Dimension( L x W x H ):200 x 100 x 43.55mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Note:Max.Output Power: 220W, Compatible HP 19.5V 10.3A Adapter
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x LITEON19.5V11.28A-7.4x5.0mm Laptop AC Adapter