LITEON NP.ADT11.009 Power AC Adapter 19V 6.32A 120W LITEON19V6.32A120W-5.5x1.7mm
Qty.
  • Item Name:NewLITEON19V6.32A120W-5.5x1.7mm
  • InPut:100-240V~2.0A(2.0A) 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 19V
  • Adapter Output Current: 6.32A
  • Adapter Power: 120W
  • Adapter Plug Size: 5.5 x 1.7mm
  • Adapter Tip Mote: For ACER Laptop
  • Weight( Adapter only ) :448g
  • Dimension( L x W x H ):142.90 x 63.30 x 30.70mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x LITEON19V6.32A120W-5.5x1.7mm Laptop AC Adapter