LITEON L3000 SERIES Power AC Adapter 19V 6.3A 120W LITEON19V6.3A120W-5.5x2.5mm
Qty.
  • Item Name:NewLITEON19V6.3A120W-5.5x2.5mm
  • Adapter Output Voltage: 19V
  • Adapter Output Current: 6.3A
  • Adapter Power: 120W
  • Adapter Plug Size: 5.5*2.5mm
  • Weight( Adapter only ) :440g
  • Dimension( L x W x H ):168*67*40mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x LITEON19V6.3A120W-5.5x2.5mm Laptop AC Adapter