LITEON ADP-80AB REV.B Power AC Adapter 12V 6.67A 80W LITEON12V6.67A80W-4PIN
Qty.
  • Item Name:NewLITEON12V6.67A80W-4PIN
  • InPut:100-240V~1.5A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 12V
  • Adapter Output Current: 6.67A
  • Adapter Power: 80W
  • Adapter Plug Size: 4PINmm
  • Weight( Adapter only ) :450g
  • Dimension( L x W x H ):157 x 70.18 x 35.34mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Note:1,2 Pin ; 3,4 Pin -