LISHIN FSP150-ABB Power AC Adapter 24V 5A 120W LISHIN24V5A120W-4PIN
Qty.
  • Item Name:NewLISHIN24V5A120W-4PIN
  • InPut:100-240V 50-60Hz 2.0A
  • Adapter Output Voltage: 24V
  • Adapter Output Current: 5A
  • Adapter Power: 120W
  • Adapter Tip Mote: 4 Pin
  • Weight( Adapter only ) :695g
  • Dimension( L x W x H ):169.70 x 66.15 x 38.76mm