LI SHIN LSE9802B1540 Power AC Adapter 15V 2.67A 40W LISHIN15V2.67A40W-6.5x4.4mm
Qty.
  • Item Name:NewLISHIN15V2.67A40W-6.5x4.4mm
  • Adapter Output Voltage: 15V
  • Adapter Output Current: 2.67A
  • Adapter Power: 40W
  • Adapter Plug Size: 6.5x4.4mm
  • Weight( Adapter only ) :230g
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x LISHIN15V2.67A40W-6.5x4.4mm Laptop AC Adapter