LI SHIN E193430 Power AC Adapter 20V 3.75A 75W LS20V3.75A75W-5.5x2.5mm
Qty.
  • Item Name:NewLS20V3.75A75W-5.5x2.5mm
  • InPut:100-240V~,50-60Hz 1.5A
  • Adapter Output Voltage: 20V
  • Adapter Output Current: 3.75A
  • Adapter Power: 75W
  • Adapter Plug Size: 5.5x2.1mm
  • Weight( Adapter only ) :450g
  • Dimension( L x W x H ):127.20 x 50.80 x 30.20mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Note:Output: 20V-3.75A perfect replacement for 3.75A or below as amperage is not forced
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x LS20V3.75A75W-5.5x2.5mm Laptop AC Adapter