LI SHIN 24V 5.42A AC/DC Adapter LS24V5.42A130W-4PIN
Qty.
  • Item Name:NewLS24V5.42A130W-4PIN
  • Adapter Output Voltage: 24V
  • Adapter Output Current: 5.42A
  • Adapter Power: 130W
  • Adapter Tip Note: 4 PIN
  • Weight( Adapter only ) :510g
  • Dimension( L x W x H ):169.60 x 64.90 x 41.70mm