LI SHIN 0405B24216 Power AC Adapter 24V 9A 216W LS24V9A216W-4PIN-SZXF
Qty.
  • Item Name:NewLS24V9A216W-4PIN-SZXF
  • InPut:100-240V-50/60Hz 3A
  • Adapter Output Voltage: 24V
  • Adapter Output Current: 9A
  • Adapter Power: 216W
  • Adapter Tip Mote: Round with 4 Pin
  • Weight( Adapter only ) :1110g
  • Dimension( L x W x H ):202.60 x 84.20 x 46.30mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Note:Used, New Grade > 85%. Few In Stock.
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x LS24V9A216W-4PIN-SZXF Laptop AC Adapter
    1 x EU / UK / US / AU Power Cord Fit Your Country
  • 180 Days Warranty!
    30-Days Money Back!
    Low Price
    Fast Shipping!
    Compatible Part Numbers:
    • Model:
      [LI SHIN 0405B24216 Power AC Adap]
    • 9444 Units in Stock
    LI SHIN 0405B24216 Power AC Adapter 24V 9A 216W LS24V9A216W-4PIN-SZXF Tips
    1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
    2. 2. When using the LI SHIN 0405B24216 Power AC Adapter 24V 9A 216W LS24V9A216W-4PIN-SZXF adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
    4. 4. Do not leave the LI SHIN 0405B24216 Power AC Adapter 24V 9A 216W LS24V9A216W-4PIN-SZXF AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.