LG GRAM 16 16Z90P Power AC Adapter 20V 3.25A 65W LG20V3.25A65W-Type-C-W
Qty.
  • Item Name:NewLG20V3.25A65W-Type-C-W
  • InPut:100-240V~1.6A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 20V
  • Adapter Output Current: 3.25A
  • Adapter Power: 65W
  • Adapter Tip Mote: Type C
  • Weight( Adapter only ) :250g
  • Dimension( L x W x H ):98.10 x 60.80 x 27.30mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Note:Output 20.0v/3.25A max 65.0W, 5.0V/3.0A 15.0W, 9.0V/3.0A 27.0W, 15.0V/3.0A 45.0W