LG GRAM 15UD340-LX10K Power AC Adapter 19V 2.1A 40W LG19V2.1A40W-4.0x1.7mm-EU-W
Qty.
  • Item Name:NewLG19V2.1A40W-4.0x1.7mm-EU-W
  • InPut:100-240V~50/60Hz 1.0A(1,0A)
  • Adapter Output Voltage: 19V
  • Adapter Output Current: 2.1A
  • Adapter Power: 40W
  • Adapter Plug Size: 4.0x1.7mm
  • Weight( Adapter only ) :152g
  • Dimension( L x W x H ):69.50 x 37.50 x 30.60mm