LG E1948SX Power AC Adapter 19V 2.1A 40W LG19V2.1A40W-6.5x4.0mm-AZ
Qty.
  • Item Name:NewLG19V2.1A40W-6.5x4.0mm-AZ
  • InPut:100-240V 50/60Hz~1.2A
  • Adapter Output Voltage: 19V
  • Adapter Output Current: 2.1A
  • Adapter Power: 40W
  • Adapter Plug Size: 6.5 x 4.0mm
  • Weight( Adapter only ) :205g
  • Dimension( L x W x H ):90.26 x 55.22 x 32.91mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x LG19V2.1A40W-6.5x4.0mm-AZ Laptop AC Adapter