LG E1948S Power AC Adapter 19V 2.1A 40W LG19V2.1A40W-6.5x4.0mm
Qty.
  • Item Name:NewLG19V2.1A40W-6.5x4.0mm
  • InPut:100-240v-1.3A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 19V
  • Adapter Output Current: 2.1A
  • Adapter Power: 40W
  • Adapter Plug Size: 6.5 x 4.0mm
  • Weight( Adapter only ) :176g
  • Dimension( L x W x H ):95.10 x 42.90 x 29.00mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x LG19V2.1A40W-6.5x4.0mm Laptop AC Adapter