LG E1940T Power AC Adapter 12V 2A 24W LG12V2A24W-6.5x4.0mm
Qty.
  • Item Name:NewLG12V2A24W-6.5x4.0mm
  • InPut:100-240V~50/60Hz 0.7A(0.7A)
  • Adapter Output Voltage: 12V
  • Adapter Output Current: 2A
  • Adapter Power: 24W
  • Adapter Plug Size: 6.4x4.0mm
  • Weight( Adapter only ) :200g
  • Dimension( L x W x H ):117.5 x 47.9 x 34.6mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x LG12V2A24W-6.5x4.0mm Laptop AC Adapter