LG DA-180C19 Power AC Adapter 19.5V 10.8A 210W LG19.5V10.8A210W-6.5x4.4mm-W
Qty.
  • Item Name:NewLG19.5V10.8A210W-6.5x4.4mm-W
  • InPut:100-240~3.0A, 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 19.5V
  • Adapter Output Current: 10.8A
  • Adapter Power: 210W
  • Adapter Plug Size: 6.5 x 4.4mm
  • Adapter Tip Mote: 1 pin in center
  • Weight( Adapter only ) :720g
  • Original / Genuine : Yes
  • Note:White Genuine LG 19.5V 10.8A AC Adapter
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x LG19.5V10.8A210W-6.5x4.4mm-W Laptop AC Adapter