LG CP-2140 Power AC Adapter 24V 2.5A 60W ASTEC24V2.5A60W-5.5x2.5mm
Qty.
  • Item Name:NewASTEC24V2.5A60W-5.5x2.5mm
  • InPut:100~240V~1.5A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 24V
  • Adapter Output Current: 2.5A
  • Adapter Power: 60W
  • Adapter Plug Size: 5.5 x 2.5mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x ASTEC24V2.5A60W-5.5x2.5mm Laptop AC Adapter