LG ADS40FSG-19 Power AC Adapter 19V 1.3A 25W LG19V1.3A25W-6.0x4.0mm-US-B
Qty.
  • Item Name:NewLG19V1.3A25W-6.0x4.0mm-US-B
  • InPut:100-240V-50/60Hz 1.0A
  • Adapter Output Voltage: 19V
  • Adapter Output Current: 1.3A
  • Adapter Power: 25W
  • Adapter Plug Size: 6.0 x 4.0mm
  • Weight( Adapter only ) :125g
  • Dimension( L x W x H ):84.55 x 38.11 x 35.95mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x LG19V1.3A25W-6.0x4.0mm-US-B Laptop AC Adapter