LG ADS-24NP-12-1 Power AC Adapter 12V 2A 24W LG12V2A24W-6.4x4.0mm-EU
Qty.
  • Item Name:NewLG12V2A24W-6.4x4.0mm-EU
  • InPut:100-240V~1.0A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 12V
  • Adapter Output Current: 2A
  • Adapter Power: 24W
  • Adapter Plug Size: 6.5 x 4.4mm
  • Weight( Adapter only ) :170g
  • Dimension( L x W x H ):80.86 x 60.56 x 32.35mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x LG12V2A24W-6.4x4.0mm-EU Laptop AC Adapter