LG ADP-1650-68 Power AC Adapter 19V 3.42A 65W LG19V3.42A65W-6.5x4.4mm
Qty.
  • Item Name:NewLG19V3.42A65W-6.5x4.4mm
  • InPut:100-240V~,50-60Hz 2.0A(2,0A)
  • Adapter Output Voltage: 19V
  • Adapter Output Current: 3.42A
  • Adapter Power: 65W
  • Adapter Plug Size: 6.5 x 4.4mm
  • Weight( Adapter only ) :235g
  • Dimension( L x W x H ):107.10 x 49.00 x 30.50mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x LG19V3.42A65W-6.5x4.4mm Laptop AC Adapter