LG 34UC99-W Power AC Adapter 19V 9.48A 180W APD19V9.48A180W-5.5x2.5mm
Qty.
  • Item Name:NewAPD19V9.48A180W-5.5x2.5mm
  • InPut:100-240V 50/60Hz~2.5A
  • Adapter Output Voltage: 19V
  • Adapter Output Current: 9.48A
  • Adapter Power: 180W
  • Adapter Plug Size: 5.5 x 2.5mm
  • Weight( Adapter only ) :845g
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x APD19V9.48A180W-5.5x2.5mm Laptop AC Adapter