LG 29UB65D Power AC Adapter 19V 2.53A 48W LG19V2.53A48W-6.5x4.4mm-US
Qty.
  • Item Name:NewLG19V2.53A48W-6.5x4.4mm-US
  • InPut:100-240V 50-60Hz 1.5A
  • Adapter Output Voltage: 19V
  • Adapter Output Current: 2.53A
  • Adapter Power: 48W
  • Adapter Plug Size: 6.5 x 4.4mm
  • Weight( Adapter only ) :220g
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x LG19V2.53A48W-6.5x4.4mm-US Laptop AC Adapter