LG 27GP950-B Power AC Adapter 19V 5.79A 110W LG19V5.79A110W-6.5x4.4mm
Qty.
  • Item Name:NewLG19V5.79A110W-6.5x4.4mm
  • InPut:100-240V-50/60Hz Max 1.6A
  • Adapter Output Voltage: 19V
  • Adapter Output Current: 5.79A
  • Adapter Power: 110W
  • Adapter Plug Size: 6.5 x 4.4mm
  • Adapter Tip Mote: 1 pin in center
  • Weight( Adapter only ) :430g
  • Dimension( L x W x H ):138.40 x 69.90 x 26.20mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x LG19V5.79A110W-6.5x4.4mm Laptop AC Adapter