LG 22LV2130-TD Power AC Adapter 24V 1.7A 41W VERIFONE24V1.7A41W-6.0x3.0mm
Qty.
  • Item Name:NewVERIFONE24V1.7A41W-6.0x3.0mm
  • Adapter Output Voltage: 24V
  • Adapter Output Current: 1.7A
  • Adapter Power: 41W
  • Adapter Plug Size: 6.0 x 3.0mm
  • Adapter Tip Mote: 1 Pin in center
  • Weight( Adapter only ) :250g
  • Package:
    1 x VERIFONE24V1.7A41W-6.0x3.0mm Laptop AC Adapter