LEI NU60-F480236-I1 Power AC Adapter 48V 1.25A 60W DELTA48V1.25A60W-5PIN
Qty.
  • Item Name:NewDELTA48V1.25A60W-5PIN
  • InPut:100-240V~1.5A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 48V
  • Adapter Output Current: 1.25A
  • Adapter Power: 60W
  • Adapter Tip Mote: Round with 5 Pin