LEI NU30-4120250-13 Power AC Adapter 12V 2.5A 30W LEI12V2.5A30W-5.5x2.5mm
Qty.
  • Item Name:NewLEI12V2.5A30W-5.5x2.5mm
  • InPut:100-240V~50/60Hz 0.8A
  • Adapter Output Voltage: 12V
  • Adapter Output Current: 2.5A
  • Adapter Power: 30W
  • Adapter Plug Size: 5.5x2.1mm
  • Weight( Adapter only ) :197g
  • Dimension( L x W x H ):110.10 x 45.60 x 30.70mm