LACIE 301033U EXTERNAL HARD DRIVE Power AC Adapter 12V 2A 24W COMINGDATA12V2A24W-4PIN
Qty.
  • Item Name:NewCOMINGDATA12V2A24W-4PIN
  • InPut:100-240V 50-60Hz 1.8A
  • Adapter Output Voltage: 12V
  • Adapter Output Current: 2A
  • Adapter Power: 24W
  • Adapter Tip Mote: Round with 4 Pin
  • Weight( Adapter only ) :240g
  • Original / Genuine : Yes
  • Note:OutPut: 12V 2A, 5V 2A
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x COMINGDATA12V2A24W-4PIN Laptop AC Adapter
    1 x EU / UK / US / AU Power Cord Fit Your Country
  • 180 Days Warranty!
    30-Days Money Back!
    Low Price
    Fast Shipping!
    Compatible Part Numbers:
    CP1205 AC Adapter,
    • Model:
      [LACIE 301033U EXTERNAL HARD DRIV]
    • 9444 Units in Stock
    LACIE 301033U EXTERNAL HARD DRIVE Power AC Adapter 12V 2A 24W COMINGDATA12V2A24W-4PIN Tips
    1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
    2. 2. When using the LACIE 301033U EXTERNAL HARD DRIVE Power AC Adapter 12V 2A 24W COMINGDATA12V2A24W-4PIN adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
    4. 4. Do not leave the LACIE 301033U EXTERNAL HARD DRIVE Power AC Adapter 12V 2A 24W COMINGDATA12V2A24W-4PIN AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.