KODAK ESP C310 Power AC Adapter 36V 0.5A 18W CHICONY36V0.5A18W-6.5x4.0mm
Qty.
  • Item Name:NewCHICONY36V0.5A18W-6.5x4.0mm
  • InPut:100-240V 50/60Hz~1A
  • Adapter Output Voltage: 36V
  • Adapter Output Current: 0.5A
  • Adapter Power: 18W
  • Adapter Plug Size: 6.5 x 4.0mm
  • Weight( Adapter only ) :145g
  • Dimension( L x W x H ):87.40 x 56.32 x 42.21mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x CHICONY36V0.5A18W-6.5x4.0mm Laptop AC Adapter