JUNIPER SRX320-POE Power AC Adapter 54V 5.18A 280W DELTA54V5.18A280W-5.5x2.5mm
Qty.
  • Item Name:NewDELTA54V5.18A280W-5.5x2.5mm
  • InPut:100-240V-3.9A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 54V
  • Adapter Output Current: 5.18A
  • Adapter Power: 280W
  • Adapter Plug Size: 5.5 x 2.5mm
  • Weight( Adapter only ) :1040g
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x DELTA54V5.18A280W-5.5x2.5mm Laptop AC Adapter
    1 x EU / UK / US / AU Power Cord Fit Your Country
  • 180 Days Warranty!
    30-Days Money Back!
    Low Price
    Fast Shipping!
    Compatible Part Numbers:
    • Model:
      [JUNIPER SRX320-POE Power AC Adap]
    • 9444 Units in Stock
    JUNIPER SRX320-POE Power AC Adapter 54V 5.18A 280W DELTA54V5.18A280W-5.5x2.5mm Tips
    1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
    2. 2. When using the JUNIPER SRX320-POE Power AC Adapter 54V 5.18A 280W DELTA54V5.18A280W-5.5x2.5mm adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
    4. 4. Do not leave the JUNIPER SRX320-POE Power AC Adapter 54V 5.18A 280W DELTA54V5.18A280W-5.5x2.5mm AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.