JBL MX 100 700-0089-002 Power AC Adapter 24V 5A 120W JBL24V5A120W-4pin
Qty.
  • Item Name:NewJBL24V5A120W-4pin
  • InPut:100-240V 50/60Hz 100-240VA 1.6A
  • Adapter Output Voltage: 24V
  • Adapter Output Current: 5A
  • Adapter Power: 120W
  • Adapter Plug Size: 4PINmm
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x JBL24V5A120W-4pin Laptop AC Adapter
    1 x EU / UK / US / AU Power Cord Fit Your Country
  • 180 Days Warranty!
    30-Days Money Back!
    Low Price
    Fast Shipping!
    Compatible Part Numbers:
    700-0089-002 AC Adapter, KSAS1202400500M2 AC Adapter, MX100 AC Adapter,
    • Model:
      [JBL MX 100 700-0089-002 Power AC]
    • 9444 Units in Stock
    JBL MX 100 700-0089-002 Power AC Adapter 24V 5A 120W JBL24V5A120W-4pin Tips
    1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
    2. 2. When using the JBL MX 100 700-0089-002 Power AC Adapter 24V 5A 120W JBL24V5A120W-4pin adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
    4. 4. Do not leave the JBL MX 100 700-0089-002 Power AC Adapter 24V 5A 120W JBL24V5A120W-4pin AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.