JBL 24V 5A AC/DC Adapter JBL24V5A120W-4pin
Qty.
  • Item Name:NewJBL24V5A120W-4pin
  • Adapter Output Voltage: 24V
  • Adapter Output Current: 5A
  • Adapter Power: 120W
  • Adapter Plug Size: 4PINmm
  • Condition: Seller Refurbished - Tested
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x JBL24V5A120W-4pin Laptop AC Adapter
    Compatible Part Numbers:
    700-0089-002 AC Adapter, KSAS1202400500M2 AC Adapter, MX100 AC Adapter,
    • Model:
      [JBL 24V 5A AC/DC Adapter JBL24V]
    • 9444 Units in Stock
    JBL 24V 5A AC/DC Adapter JBL24V5A120W-4pin Tips
    1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
    2. 2. When using the JBL 24V 5A AC/DC Adapter JBL24V5A120W-4pin adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
    4. 4. Do not leave the JBL 24V 5A AC/DC Adapter JBL24V5A120W-4pin AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.