IIYAMA PROLITE E2271 HDS Power AC Adapter 12V 3.75A 45W PHILIPS12V3.75A45W-5.5x2.5mm-W
Qty.
  • Item Name:NewPHILIPS12V3.75A45W-5.5x2.5mm-W
  • InPut:100-240V~1.5A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 12V
  • Adapter Output Current: 3.75A
  • Adapter Power: 45W
  • Adapter Plug Size: 5.5x2.5mm
  • Weight( Adapter only ) :261g
  • Dimension( L x W x H ):109.80 x 62.30 x 31.40mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Note:A Black Power Cable is Included
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x PHILIPS12V3.75A45W-5.5x2.5mm-W Laptop AC Adapter