IIYAMA MONITOR E2271HDS Power AC Adapter 12V 3.75A 45W PHILIPS12V3.75A45W-5.5x2.5mm
Qty.
  • Item Name:NewPHILIPS12V3.75A45W-5.5x2.5mm
  • InPut:100-240V~1.5A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 12V
  • Adapter Output Current: 3.75A
  • Adapter Power: 45W
  • Adapter Plug Size: 5.5x2.5mm
  • Weight( Adapter only ) :278g
  • Dimension( L x W x H ):109.60 x 61.60 x 32.10mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Note:a Black Color Power Cable will be included.
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x PHILIPS12V3.75A45W-5.5x2.5mm Laptop AC Adapter