IBM 2878 Power AC Adapter 16V 7.5A 120W IBM16V7.5A120W-4PIN
Qty.
  • Item Name:NewIBM16V7.5A120W-4PIN
  • InPut:110-240V,2.5A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 16V
  • Adapter Output Current: 7.5A
  • Adapter Power: 120W
  • Weight( Adapter only ) :665g
  • Dimension( L x W x H ):169.00 x 72.80 x 37.20mm