IBM 22P9021 Power AC Adapter 16V 4.55A 73W IBM16V4.55A73W-5.5x2.5mm
Qty.
  • Item Name:NewIBM16V4.55A73W-5.5x2.5mm
  • InPut:AC100-240V 2A 50/60Hz
  • Adapter Output Voltage: 16V
  • Adapter Output Current: 4.55A
  • Adapter Power: 73W
  • Adapter Plug Size: 5.5 x 2.5mm
  • Weight( Adapter only ) :480g
  • Original / Genuine : Yes
  • Note:Input: 100-240V AC 2A 50-60HZ Input: 11.5-18V DC 8A Output: 16V DC 0-4.55A This adapter have not the car adapter input cable.
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x IBM16V4.55A73W-5.5x2.5mm Laptop AC Adapter