HUAWEI VPC600 Power AC Adapter 12V 5A 60W HUAWEI12V5A60W-4pin
Qty.
  • Item Name:NewHUAWEI12V5A60W-4pin
  • InPut:100-240V 50/60Hz~1.5A
  • Adapter Output Voltage: 12V
  • Adapter Output Current: 5A
  • Adapter Power: 60W
  • Adapter Plug Size: 4PINmm
  • Weight( Adapter only ) :305g
  • Dimension( L x W x H ):109.68 x 62.26 x 31.97mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x HUAWEI12V5A60W-4pin Laptop AC Adapter
    1 x EU / UK / US / AU Power Cord Fit Your Country
  • 180 Days Warranty!
    30-Days Money Back!
    Low Price
    Fast Shipping!
    Compatible Part Numbers:
    • Model:
      [HUAWEI VPC600 Power AC Adapter 1]
    • 9444 Units in Stock
    HUAWEI VPC600 Power AC Adapter 12V 5A 60W HUAWEI12V5A60W-4pin Tips
    1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
    2. 2. When using the HUAWEI VPC600 Power AC Adapter 12V 5A 60W HUAWEI12V5A60W-4pin adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
    4. 4. Do not leave the HUAWEI VPC600 Power AC Adapter 12V 5A 60W HUAWEI12V5A60W-4pin AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.