HOIOTO 37659970 Power AC Adapter 12V 2A 24W MOSO12V2A24W-5.5x2.1mm-US
Qty.
  • Item Name:NewMOSO12V2A24W-5.5x2.1mm-US
  • InPut:100-240V~50/60Hz 0.8A Max
  • Adapter Output Voltage: 12V
  • Adapter Output Current: 2A
  • Adapter Power: 24W
  • Adapter Plug Size: 5.5 x 2.1mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x MOSO12V2A24W-5.5x2.1mm-US Laptop AC Adapter