HOIOTO 19V 6.32A AC/DC Adapter HOIOTO19V6.32A120W-4PIN-SZXF
Qty.
  • Item Name:NewHOIOTO19V6.32A120W-4PIN-SZXF
  • Adapter Output Voltage: 19V
  • Adapter Output Current: 6.32A
  • Adapter Power: 120W