HITACHI 91-55997 Power AC Adapter 16V 2.8A 40W HITACHI16V2.8A40W-3holes
Qty.
  • Item Name:NewHITACHI16V2.8A40W-3holes
  • InPut:100-240V~1.2A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 16V
  • Adapter Output Current: 2.8A
  • Adapter Power: 40W