HIPRO AP0900A005 Power AC Adapter 19V 4.74A 90W HIPRO19V4.74A90W-5.5x1.7mm
Qty.
  • Item Name:NewHIPRO19V4.74A90W-5.5x1.7mm
  • Adapter Output Voltage: 19V
  • Adapter Output Current: 4.74A
  • Adapter Power: 90W
  • Adapter Plug Size: 5.5x1.7mm
  • Adapter Tip Mote: 5.5x1.7mm not the 5.5x2.5mm