HIPRO A065R030L Power AC Adapter 19V 3.42A 65W ACER19V3.42A65W-5.5x1.7mm
Qty.
  • Item Name:NewACER19V3.42A65W-5.5x1.7mm
  • InPut:100-240V 1.8A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 19V
  • Adapter Output Current: 3.42A
  • Adapter Power: 65W
  • Adapter Plug Size: 5.5 x 1.7mm
  • Weight( Adapter only ) :220g
  • Dimension( L x W x H ):107.30 x 45.10 x 30.70mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x ACER19V3.42A65W-5.5x1.7mm Laptop AC Adapter