HIKVISION DS-7600 Power AC Adapter 48V 1.36A 65W MOSO48V1.36A65W-5.5x1.7mm
Qty.
  • Item Name:NewMOSO48V1.36A65W-5.5x1.7mm
  • InPut:100-240V~50-60Hz 1.8A Max
  • Adapter Output Voltage: 48V
  • Adapter Output Current: 1.36A
  • Adapter Power: 65W
  • Adapter Plug Size: 5.5 x 1.7mm
  • Weight( Adapter only ) :305g
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x MOSO48V1.36A65W-5.5x1.7mm Laptop AC Adapter