HARMAN ONYX STUDIO 5 Power AC Adapter 19V 2A 38W PHILIPS19V2A38W-5.5x2.5mm-W
Qty.
  • Item Name:NewPHILIPS19V2A38W-5.5x2.5mm-W
  • InPut:100-240~1.3A, 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 19V
  • Adapter Output Current: 2A
  • Adapter Power: 38W
  • Adapter Plug Size: 5.5 x 2.5mm
  • Weight( Adapter only ) :200g
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x PHILIPS19V2A38W-5.5x2.5mm-W Laptop AC Adapter