GPRINTER L407 Power AC Adapter 24V 1.5A 36W FDL24V1.5A36W-2Pins
Qty.
  • Item Name:NewFDL24V1.5A36W-2Pins
  • InPut:100-240V~50/60Hz 1A
  • Adapter Output Voltage: 24V
  • Adapter Output Current: 1.5A
  • Adapter Power: 36W
  • Adapter Tip Mote: Special 2 Pins
  • Weight( Adapter only ) :160g
  • Dimension( L x W x H ):115.30 x 47.70 x 31.90mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Note:Short Line
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x FDL24V1.5A36W-2Pins Laptop AC Adapter
    1 x EU / UK / US / AU Power Cord Fit Your Country
  • 180 Days Warranty!
    30-Days Money Back!
    Low Price
    Fast Shipping!
    Compatible Part Numbers:
    FDLJ1204A AC Adapter,
    • Model:
      [GPRINTER L407 Power AC Adapter 2]
    • 9444 Units in Stock
    GPRINTER L407 Power AC Adapter 24V 1.5A 36W FDL24V1.5A36W-2Pins Tips
    1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
    2. 2. When using the GPRINTER L407 Power AC Adapter 24V 1.5A 36W FDL24V1.5A36W-2Pins adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
    4. 4. Do not leave the GPRINTER L407 Power AC Adapter 24V 1.5A 36W FDL24V1.5A36W-2Pins AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.